Стефан Марјановић је нови члан Црвене звезде
Црвена звезда паралелно са активностима око првог тима, почетка продаје сезонских карата, ангажован је током лета и на ојачавању млађих селекција клуба. Један од најталентованијих центара Европе, Стефан Марјановић нови је члан клуба са Малог Калемегдана.
„Суперталентовани центар рођен је 04.09.2007.године у Сомбору, висок је 210 центиметара и представља велику будућност српске кошарке и Црвене звезде“, пише на сајту клуба.
Стефан је до ове сезоне играо за екипу Војводине, репрезентативац је Србије у својој старосној категорији, а био је и учесник Европског првенства за играче до 16 година које је играно овог лета. Одликује га изванредна игра у оба правца.
Стеган Марјановић је потписао уговор са црвено белима у четвртак, а по потписивању уговора поручио је следеће:
“Изузетно ми је драго што сам постао члан Црвене звезде предстоји ми изузетно напоран рад у наредном периоду, такође и уложен труд како бих једног дана дошао до првог тима Црвене звезде што ми је циљ. Пре тога пуно рада, тренинга, утакмица како бих са својим тимом стизао до победа и титула” рекао је Марјановић.