Марковић донео три бода Радничком 1912

sport vizual

Фудбалери Радничког 1912 остварили су данас важну победу против 1. маја из Руме. Домаћин је добро ушао у меч и већ у 4. минуту запретио преко Јованића. Недуго потом у прилици је био и Антунић али је голман гостију био на висини задатка.

У 26. минуту хладан туш на Градском стадиону. Стевановић је несмотрено стартовао у свом казненом простору срушивши једног гостујућег играча, а судија без размишљања показао на пенал. Одговорност је преузео Угрица, али је млади голман Видаковић одличном интервенцијом спречио вођство гостују. Играо се 36. минут када је Глишовић проиграо брзоногог Марковића који сам избија пред гол Румљана и сигурно шутира за 1:0. Није радост дуго трајала јер је већ у следећем нападу гостујућа екипа преко Алексића долазе до поравнања.

Друго полувреме без изгледних прилика. Домаћин је у финишу појачао преко Марковића, те у 90. минуту долази до другог гола и победе.

Са нова три бода, „Раднички 1912“ је поново избио на прво место. У наредном колу играју са Радничким из Зрењанина.