Млади Пригревчани поражени од Радничког

У оквиру последњег кола Друге лиге “Север”, рукометни клуб “ПИК Пригревица” се у Јаши Томић састао са рукометним клубом “Раднички”. Ослабљени Пригревчани, који су меч одиграли само са седам играча, и то треба напоменути да су у питању били пионири и кадети, успели су да противнику парирају до полувремена, а на паузу се отишло резултатом 15:15. На почетку другог полувремена играчи Радничког остварују предност, до краја меча га држе и завршавају победом 34:32. Играчем утакмице проглашен је капитен екипе домаћих Немања Славковић који је осам пута затресао мрежу, а код гостију најефикаснији је био Ђорђе Вилић са тринаест погодака, а такође расположен је био и капитен екипе ПИК-а Ђорђе Миочоновић са седам голова. Пригревчани су овом утакмицом и завршили сезону као четвртопласирана екипа са 34 бода. За сам крај треба напоменути индивидуалне успехе, а они су следећи:Никола Човић-први на листи играча утакмице (14 пута)Душан Ћеран-девети на листи играча утакмице (3 пута) Слободан Козловачки-четврти на листи стрелаца (154 погодка)Александар Ђурасиновић-осми на листи стрелаца (139 погодака)