Младост поражена у дербију са Станишићем

kopacke

У оквиру деветог кола Војвођанске фудбалске лиге “Север”, омладински фудбалски клуб “Младост” Апатин је гостовао фудбалском клубу “СУ Станишић 1920”. После два узастопна пораза и лошег почетка сезоне, црвено бели ђаволи настављају са лошим партијама, те у Станишићу губе резултатом 3:1 (2:0).

У првом делу меча домаћи су били много бољи и головима Николе Кнежевића и Милош Матијаша одлазе са два гола предности на паузу. У другом полувремену гости се буде, нападају, и у 78. минуту сусрета Никола Вемић смањује предност. Наши момци су покушали да узму бар бод, али им то није пошло за руком. У последњем минуту меча, Бранислав Пјошта постиже погодак, те поставља коначан резултат 3:1.

Ово је трећи узастопни пораз изабраника Бранка Бурсаћа, који ће наредне бодове потражити крај Дунава, када им у госте долази фудбалски клуб “Крила Крајине” из Бачке Паланке.