Почео јесењи одвоз кабастог отпада

Odvoz kabastog otpada

ЈКП „Наш дом“ Апатин је данас, 4. октобра, започео акцију однoшења кабастог отпада која ће се у граду вршити по устаљеном распореду одношења смећа, до 15. октобра.

Подсећамо, иста акција биће организована и у насељеним местима Свилојево, Купусина, Сонта и Пригревица, у периоду од 18. октобра до 22. октобра, од 7 до 14 сати, према устаљеном распореду изношења кућнога смећа.

Примарни циљ акције је да се грађани ослободе кабастог отпада, да очисте заједничке просторије, подруме, таване и слично, док је секундарни циљ да се спречи евентуално стварање дивљих депонија, како у насељеном месту, тако и на свим околним путевима. Кабасто смеће потребно је одложити уз ивицу коловоза, тако да је отпад уочљив.

У кабасти отпад спадају намештај, електрични уређаји (веш машине, телевизори, шпорети, фрижидери, усисивачи итд.), душеци, ћебад, пећи (не уљне и гасне), теписи, керамика из купатила итд, док је отпад који не спада у кабасти пољопривредни отпад (трава, лишће, грање итд.), ауто делови, уља и мазива, акумулатори, гуме, грађа, грађевински отпад, отпад животињског порекла (угинуле животиње, изнутрице итд.), изолациони материјал итд.

РАСПОРЕД ОДВОЗА КАБАСТОГ ОТПАДА ПО УЛИЦАМА У СЕЛИМА:

СВИЛОЈЕВО, ПОНЕДЕЉАК 18.10.

1. ГЛАВНА (Р-107)

2. АДИ ЕНДРЕА

3. КИШ ФЕРЕНЦА

4. ПЕТЕФИ ШАНДОРА

5. ДОЖЕ ЂЕРЂА

6. ФАБРИЧКА

7. АПАТИНСКА

8. ПРИГРЕВАЧКА

9. ЖЕЛЕЗНИЧКА

10. ОСЛОБОДИЛАЧКА

11. ВОЈВОЂАНСКА

12. СОНЋАНСКА

КУПУСИНА, ПОНЕДЕЉАК 18.10.

1. АПАТИНСКИ ПУТ

2. БЕЛА ЗЕМЉА

3. ОСТРВСКА

4. ОРАХОВА

5. ШАНЧЕВА

6. АРАЊ ЈАНОША

7. ЗВЕЗДАНСКА

8. КОШУТА ЛАЈОША

9. АДИ ЕНДРЕА

10. ЖЕЛЕЗНИЧКА

11. КАЛВАРИЈА

12. ПЕТЕФИ ШАНДОРА

13. ЈОЖЕФ АТИЛЕ

14. ДОЖЕ ЂЕРЂА

15. ЗЕЛЕНДРВО

16. БЕОГРАДСКА

17. ЖАРКА ЗРЕЊАНИНА

18. ДУНАВСКА

19. СОМБОРСКИ ПУТ

20. КИШ ФЕРЕНЦА

21. КРАТКА

ПРИГРЕВИЦА, УТОРАК 19.10.

1. СВИЛОЈЕВСКА

2. МИРКА ШТУЛИЋА

3. НИНЕ МАРАКОВИЋА

4. ВАСИЉА ГАЋЕШЕ

5. КРАЉА ПЕТРА ПРВОГ

6. СТОЈАНА МАТИЋА

7. КАРАЂОРЂЕВА

ПЕТАК 22.10.

1. АПАТИНСКИ ПУТ

2. СОНЋАНСКА

3. ЗАДРУЖНА

4. РИМСКИ ШАНЧЕВИ

5. ГРЕБЕНАРСКА

6. АПАТИНСКА

7. ДРАГАНА РАКИЋА

8. ЈЕЗЕРСКА

9. МИЛОША ЧАВИЋА

10. МИЛОША ОБИЛИЋА

11. СТАПАРСКА

12. СТАПАРСКИ ПУТ

13. ВИНОГРАДАРСКА

14. ЖЕЉЕЗНИЧКА

15. НОВА

16. КУДЕЉАРСКА

17. ФАБРИЧКА

18. НИКОЛЕ ТЕСЛЕ

19. МЛИНСКА

20. СОМБОРСКА

21. ДУДАРСКА

СОНТА, СРЕДА 20.10.

1. АПАТИНСКИ ПУТ

2. ВИНОГРАДСКА

3. СОЛУНСКА

4. КУМАНОВСКА

5. ШТРОСМАЈЕРОВА

6. ВОЈВОЂАНСКА

7. ДОБРОВОЉАЧКА

8. ЈОВАНА ЈОВАНОВИЋА ЗМАЈА

9. МИЛОША ОБИЛИЋА

10. НАРОДНЕ ОДБРАНЕ

11. ЦАРА ЛАЗАРА

12. ГРОБЉАНСКА

13. ЈАДРАНСКА

14. БЕОГРАДСКА

15. ПАРТИЗАНСКА

16. ПЕЈАКОВА

17. МИХАЈЛА ПУПИНА

ЧЕТВРТАК 21.10.

18. ЊЕГОШЕВА

19. МАТИЈЕ ГУПЦА

20. ЛАЗЕ КОСТИЋА

21. НИКОЛЕ ТЕСЛЕ

22. ИВЕ АНДРИЋА

23. ЖЕЛЕЗНИЧКА

24. МАЂАРСКА

25. ВАШАРИШТЕ

26. ПИОНИРСКА

27. КАЈМАКЧАЛАНСКА

28. КАРАЂОРЂЕВА

29. ВУКА КАРАЏИЋА

30. ЈУГОСЛОВЕНСКА

31. МАРКА ОРЕШКОВИЋА

32. МАРКА КРАЉЕВИЋА

33. КОСОВСКА

34. КРАТКА

35. ВОЋЊАК

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on email
Email

Тагови:

Најновије