Пригревчани јачи и од Јаше Томић

Рукометаши ПИК Пригревице доказали су још једанпут да су у доброј форми, да у овом селу има потенцијала и да се добар рад кад-тад адекватно награди. Они су у утакмици 13. кола Друге лиге Север на свом терену савладали Раднички из Јаше Томић са 37:24 (16:14). Чини се да победа домаћих рукометаша ни једног трена није долазила у питање, али се у овој утакмици мора напоменути одлично издање током другог полуврмена када су Пригревчани надвисили госте у свим елементима рукометне игре.

На одмор се отишло са резултатом 16:14 и у наставку се очекивала неизвесна утакмица, јер је тако резултат налагао, али је у паузи између два дела игре у табору играча које са клупе води тренер Милка Никшић пао договор да се ништа не сме препустити случају, па су током других 30 минута Пригревчани појачали ритам. Уз чврсту одбрану којом командује све бољи капитен и голман Никола Човић, веома расположени рукометаши ПИК Пригревице су преко Слободана Козловачког и Александра Ђурасовића стрелаца по осам погодака из минута у минут увећавали своју предност. И остали играчи заслужују похвале за приказану игру и пожртвовање.

Након ове победе Пригревчани су доспели на четврто место на табели са 16 освојених бодова, а сасвим је извесно да ће тај салдо бити увећан већ након следећег кола када дочекују Панчево које је при дну табеле.