Станишић изгубио од Подунавца, „Слога“ наставила са победама

Sport vizual

Екипа Станишића изгубила је меч петог кола Српске лиге Војводине. Бољи од њих овог викенда била је екипа Подунавца из Белегиша. Утакмица је решена у 30. минуту голом Марка Лабовића. У наставку сусрета није било промена резултата, па су гости освојила три бода. Станишић је последњи са три освојена бода из пет мечева. У следећем колу играју против Омладинаца из Бановаца.

Фудбалери Слоге попели су се на друго место Војвођанске лиге „Север“. Остварена је нова победа, овога пута на гостовању у Змајеву са високих 3:0. Митровић је довео госте у вођство у 24. минуту. Није било промена резултата све до финиша утакмице, када су прво Вукас, а потом и Павић поставили коначан резултат утакмице.

Братство из Пригревице славило је на гостовању у Бајмоку, те је са нова три бода задржало прво место. Једини погодак на сусрету виђен је у 60. минуту када је Срђан Ђиђа Вуковић успешно извео пенал и тако свом тиму донео нову победу.

Апатинска „Младост“ поражена је јуче на домаћем терену од Младости из Бачког Петровца. Домаћин је први део меча решио у своју корист са 3:1, головима Рапаића, Јововића и Ђукића. У наставку су посустали, што су гости искористили и након великог преокрета славили са 4:3. Стрелци за победнички тим били су: Лаћарак, Стојисављевић, Кања и Штефек.
И у Раткову је виђен преокрет. Војводина је два пута водила, али је домаћин славио са 3:2.

Следећег викенда се састају: Слога и Младост из Бачког Петровца, Братство и Препород, Бачка 1901 и Младост, Бајша и Раднички 1918.