Фудбалери Младости прекинули лош колосек

После два узастопна пораза у Војвођанској фудбалског лиги “Север”, омладински фудбалски клуб “Младост” Апатин је на стадиону крај Дунава дочекао имењака из Пачира. На почетку меча се одмах видело да обе екипе имају само један циљ, да победе. Момцима из Пачира би та победа доста значила, јер би се попели на високу четврту позицију, док је изабраницима Александра Кесића победа била приоритет, да би се изашло из лоших резултата.

У тридесетом минуту меча гости су повели, а мрежу је затресао Драган Шицар. На паузу се отишло резултатом 0:1, да би у другом полувремену борбени Апатинци, головима капитена екипе Срђана Рапаића у 77. минуту утакмице и Вељка Вукадиновића у надокнади времена, преокренули и узели веома важна три бода!

Наши момци су тренутно девети на табели, са скором од две победе, исто толико пораза, и једним нерешеним исходом, а у следећем мечу црвени ђаволи иду у госте екипи Таванкута која је тренутно тринаестопласирана.