Хуманитарни дан за Јелену у Бачком Моноштору 10. априла

Jelena Oršoš

У Бачком Моноштору ће 10. априла бити организован такозвани Хуманитарни дан за Јелену. Догађај ће бити уприличен у моношторском Дому културе од 10 часова.

У понуди ће бити велики избор колача, домаћих производа, рукотворина, цвећа и слично.

Затим, од 18 часова, биће одржан и хуманитарни концерт на којем ће наступити Тамбурашки оркестар „Видоје и Давид Бошњак“ и сомборски рок бенд „Трилогy“.

Цена улазнице је симболична и износи 100 динара, а сав прикупљени новац са ове две манифестације ће бити усмерен за Јеленино даље лечење.

Организатори позивају и околне кафиће, преузетнике, фирме, продајне објекте, ресторане брзе хране, рибарнице и друге, да помогну акцију тако што ће по њиховом избору, тог или било ког другог дана, за Јелену продавати пиће или производ који иначе нуде (кафу, лимунаду, пицу, палачинке…), као и фризерско-козметичке салоне са ваучерима или слично.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs
Претрага
Close this search box.