Амбасадор Србије у САД Марко Ђурић саопштио је да је разговарао са председником Управног одбора Америчко-српског пословног савета и председником за корпоративне послове компаније „Бехтел“ амбасадором Стјуартом Џонсом о конкретним пројектима.
Ђурић је на друштвеној мрежи X (Твитер) оценио да је фантастична динамика развоја економске сарадње две земље, којој је оснивање Америчко-српског пословног савета дало нови импулс.
„Са председником Управног одбора Америчко-српског пословног савета и председником за корпоративне послове компаније ‘Бехтел’ амбасадором Стјуартом Џонсом о конкретним пројектима. Фантастична динамика развоја наше економске сарадње којој је оснивање Савета дало нови импулс“, навео је Ђурић.