Kошаркаши Апатина поражени од Футога

КК Апатин

Kошаркашки клуб “Апатин” је у оквиру 4. кола Друге СМЛ лиге “Север” био домаћин кошаркашком клубу “Футог 1276”. После две победе и једног пораза, изабраници Ненада Угарковића уписују и други кикс, а екипа из Футога их је савладала убедљивим резултатом 65:88 (17:23;17:20;10:24;21:21).

У првој четвртини гости се показују као бољи ривал, па тако и у наставку игре, те на велику паузу иду са 9 разлике предности. Апатинци су покушали да се врате у меч, али им то није пошло за руком и у трећој четвртини гости се одаљавају и у последњем делу меча мирно приводе утакмицу крају. Оно што је и пресудило цео сусрет јесте да су домаћи имали чак 15 нереализованих слободних бацања, као и 20 изгубљених лопти.

Kошаркашки клуб “Апатин” тренутно има две победе и исто толико пораза, а у наредном мечу ће гостовати кошаркашком клубу “Марина” из Бачке Паланке, екипи која још не зна за победу ове сезоне.