Две медаље за чланове АРК „Сомаратон“ на Новосадском полумаратону

Trcanje

Протеклог викенда, одржано је јубиларно 30. издање полумаратона у Новом Саду. Такмичења су одржана у више дисциплина, а победник овогодишње трке на 21 километар, био је Новосађанин Миливоје Јововић.
У полумаратону у женској конкуренцији најбоља је била Београђанка Марина Wong док је вицешампионску титулу истрчала чланица Атлетско рекреативног клуба „Сомаратон“ из Сомбора Тијана Кабић.
Бронзану позицију на трци на 10 километара истрчао је Роберт Лалић, такође из АРК „Сомаратон“.
Полумаратонску дистанцу од чланова „Сомаратона“ истрчали су Зоран Николић, Бошко Јерковић, Дамир Миланков, Богдан Николић, Владимир Булаић, Арпад Шаркези, а трку на 10 км успешно је истрчала Даница Грујић Фирањ.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs