Младост покупила бод у Суботици

Омладински фудбалски клуб “Младост” Апатин је јуче у Суботици, на “Стадиону крај сомборске капије” био гост фантастичној екипи фудбалског клуба “Бачка 1901”. У веома тврдој и борбеној утакмици, бодови су подељени.

У првом делу меча виђена је одлична игра са обе стране, а на паузу се отишло са 1:0 за домаће, голом Луке Ђуровића у надокнади времена. У другом полувремену наши момци играју доста боље од противника, и после много шанси изједначују голом Вељка Вукадиновића у 75. минуту утакмице. До краја меча, гости настављају са одличним ритмом, али ипак нису успели да преокрену и покупе три бода, те их донесу на стадион крај Дунава.

Изабраници Александра Кесића тренутно имају четири бода, а следећи викенд их чека меч на њиховом стадиону када им на мегдан долази имењак из Бачког Петровца.