У суботу Пети фестивал крафт пива у Апатину

Овог викенда у Апатину нас очекују два догађаја. Док ће љубитељи народне музике на Тргу Николе Тесле уживати у песмама Баје Малог Книнџе, код Гајчина у ЦК ПИК-у, уз дисторзију гитаре, публика ће моћи да дегустира занатска пива која су припремили домаћи пивари. Улаз на оба ова догађаја је бесплатан.
Фестивал занатског пита у Апатину организује УГ Мој Апатин и то по пети пут. На неке пиваре смо већ навикли јер се од самог почетка дружимо са њима, неки су долазили повремено, док ће се по први пут апатинској публици представити Two Hoppy Sisters из Новог Сада.
Укупно долази шест пивара и то Дилемма из Панчева, Раванград из Сомбора, Врач из Оџака, Beerokrate и поменути Two Hoppy Sisters из Новог Сада, као и наш Апатинац Berber beer.
Госте ће уз дегустацију омиљених пива забављати бендови Drink or Die и Непријатељ прелази зеку, док ће у паузама за музику и добро расположење бити задужен ДЈ Смук.
Шанк ЦК ПИК-а ће бити отворен за сва сва друга пића осим пива.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs
Претрага
Close this search box.