Апатин остаo неосвојива тврђава

Sport
Рукометни клуб „Апатин“ је, у оквиру 6. кола Супер „Б“ рукометне лиге група „Север-Центар“, у хали основне школе „Жарко Зрењанин“ Апатин дочекао рукометни клуб „Колубара“ Лазаревац.
Током првог дела сусрета наша екипа је била боља и на одмор отишла са заслужено стеченом предношћу од пет голова разлике. У другом полувремену гости покушајаву да се приближе, десет минута пред краја меча изједначују резултат и најављују неизвесну завршницу. Ипак, наши момци нису дали ривалу да преокрену и уписују себи нова два бода, а коначан исход меча је 24:20.
За играча утакмице изабран је Стеван Ољача са 6 погодака, а поред њега сјајан је био и Александар Пилиповић, који је затресао туђу мрежу осам пута. Код гостију се највише истакао Лазар Пановски са 7 голова.
Нова победа Апатинаца, који за две недеље одлазе на мегдан у главни град Србије, у госте рукометном клубу „Синђелић“.