У насељеном месту Чичови одржан је спортски сусрет салашарских насеља и то у три дисциплине.
Такмичења су одржана у фудбалу, стоном тенису и шаху. Велики број учесника, што такмичара, што публике, је уживало и добро се забављало у току такмичења, а сами мечеви су били више него занимљиви.
“Салашари се организују у спортским играма. Имамо фудбал, стони тенис и имамо шах. То је турнир између салашарских насеља који сами салашари организују чисто ето у спортском духу, да се дружимо и да се бавимо спортом”, рекао је Александар Топалов, један од организатора и учесника турнира.
По дисциплинама најбољи у фудбалу су били фудбалери Градине, у стоном тенису прво место је освојио Горан Милешевић из Жарковца, док је најбољи шахиста на такмичењу био Будимир Ковачић из Градине.
Повод овог окупљања је пре свега дружење и добра забава, а након турнира организатори су за све учеснике обезбедили и популарно “треће полувреме” где су уз музику и добру храну подељени пехари и медаље.




