Одржан спортски сусрет пензионера у Сомбору

Одржан спортски сусрет пензионера у Сомбору

У организацији Градског удружења пензионера Сомбор данас је одржан 4. Спортски сусрет пензионера. Такмичење је окупило четрдесетак учесника који су се надметали у дисциплинама: шах, слободно бацање на кош, шутирање на го, пикадо и брзо ходање – штафета, а по први пут уведена је и дисциплина кугла, која не улази у сакупљање бодова.
На самом отварању манифестације пропозиције је представила координаторка Спортске секције Градског удружења пензионера, Вида Бошњак, а такмичење је званично отворио члан Градског већа за област здравства и социјалне политике, др Раденко Станић, пожелевши учесницима спортску срећу. Испред локалне самоуправе, манифестацију је испратила и начелница Одељења друштвених делатности, Марија Јерковић.
Такмичење је општинског карактера, а право учешћа имају чланови удружења пензионера из Сомбора и припадајућих насељених места. Појединци који су остварили најбоље резултате представљаће Сомбор на међуопштинском такмичењу које даље води до покрајинског, а затим и на републичку 18. Олимпијаду спорта, културе и здравља трећег доба у Врњачкој Бањи.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs