„Бесплатна школа пливања“ стартује 25. јуна

„Бесплатна школа пливања“ стартује 25. јуна

Спортски савез општине Апатин и ове године организује традиционалну „Бесплатну школу пливања“, намењену деци непливачима узраста од пет до 14 година. Програм се реализује у сарадњи са Специјалном болницом за рехабилитацију „Јунаковић“, а учешће је бесплатно за све полазнике са територије општине Апатин.

За учеснике су обезбеђени бесплатан превоз и бесплатан улаз на базене, како би што већи број деце имао прилику да стекне основна знања и вештине пливања током летњег распуста.

Обука ће бити организована у три смене. Прва смена трајаће од 25. јуна до 2. јула, друга од 3. до 10. јула, а трећа смена од 13. до 20. јула и она је намењена искључиво деци из насељених места општине Апатин.

Полазак аутобуса је сваког радног дана и суботом у 8.45 часова испред Основне школе „Жарко Зрењанин“ у Апатину, а повратак је предвиђен у 11 часова на исту локацију. Обука се неће одржавати недељом.

Сви заинтересовани родитељи додатне информације о упису и потребној документацији могу добити позивом на број телефона 064/961-72-02.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs