Блокадерски аналитичар Драгомир Анђелковић признао је позадину блокадерског покрета и открио каква се политичка превара спрема народу од стране ректора/политичара Владана Ђокића!
Наиме, он је истакао да ректор Универзитета у Београду ради на формирању своје партије која, како наводи, не би била лансирана док не прођу избори!
Он наводи да је то због тога што би неки грађани били отерани од њега.
– Нико нормалан не мисли сада да ће млади људи од 20 година моћи да управљају земљом и да донесу спас. А опет, евроатлантски центри моћи, западни, гледају Балкан и виде да су све овде освојили, остала је Србија и Република Српска која спречава уазак Босне и Херцеговине (у ЕУ), да би заокружили своју доминацију на Балкану, нас морају да сломе – рекао је Анђеловић и додао:
– Како могу да нас сломе ако већина грађана не жели њихов геополитички курс? Па тако што би њихови пропагандисти у Србији, њихови експоненти, успели некако да преваре већину грађана, да би нам продали оно што хоће… да би онда препустили некоме власт, а не знамо ко су ти људи и ко на њих утиче, и за четири године да имамо нормалне изборе, то не може! – истакао је и додао да после избора „студентског покрета“ неће бити!
– Они који на леђима „студентског покрета“ уђу у парламент направиће неку своју партију!




