Вода у Купусини неисправна за пиће, обезбеђене цистерне са пијаћом водом

Провера система за узбуњивање на територији Града Сомбора 10. јуна

Јавно комунално предузеће „Наш дом“ Апатин обавестило је мештане Купусине да вода из водоводне мреже тренутно није исправна за пиће због утврђене микробиолошке неисправности.

На основу решења санитарне инспекције из Сомбора, донета је забрана употребе воде за пиће у овом насељеном месту.

Из ЈКП „Наш дом“ наводе да су у току активности на дезинфекцији фабрике воде и водоводне мреже. По завршетку радова биће обављено поновно узорковање и анализа воде, а грађани ће благовремено бити обавештени о резултатима и евентуалном укидању забране.

Становницима Купусине биће обезбеђена пијаћа вода путем цистерни, које су постављене испред просторија Месне заједнице „Купусина“ и код фабрике воде у насељу.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs