Кулски „Хајдук“ славио над „Обилићем“

Кулски „Хајдук“ славио над „Обилићем“

Фудбалери кулског „Хајдука“ славили су над „Обилићем“ из Змајева у деветом колу Војвођанске фудбалске лиге „Север“. Домаћин је повео у 16. минуту преко Братислава Јелића. Исти играч је дуплирао вођство осам минута касније. Са тим резултатом се отишло на одмор. У 53. минуту, гости су преко Милоша Марковића смањили, који је сигурно реализовао казнени ударац. У 66. минуту Јелић је постигао и свој трећи погодак на сусрету и тако поставио коначан резултат меча.
У дербију кола састали су се „Бечеј 1918“ и „Младост“ из Бачког Петровца. Гости су тријумфовали головима Плавшића у 55. минуту и Тешендића двадесетак минута касније.
„Војводина“ из Бачког Градишта се намучила у мечу против претпоследњег „Пролетера“. До победе и нова три бода дошли у последњим тренуцима меча. Стрелац победоносног гола био је Драгољуб Васић.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs