Објављен преглед и бодовање у категорији „Читалићи креативци“

Narodna biblioteka Apatin

У Народној библиотеци „Миодраг Борисављевић“ Апатин, обављен је преглед и бодовање Читалачких дневника у категорији „Читалићи креативци“. Трочлану комисију чинили су: Душан Штетић, професор српског језика и књижевности, Инес Васић-Павловић, професорка разредне наставе и Милена Пањевић, професорка разредне наставе и специјалиста методике српског језика и књижевности.
Резултати са Општинског такмичења „Читалићи креативци“:
Предшколска Установа „Пчелица“ Апатин
1. место: Објекат „Чаробњаци“ – Апатин, менторке: Данијела Попадић и Јована Баста
1. место: Објекат „Звончићи“ – Апатин, менторке: Драгана Веин и Станислава Јововић
1. место: Објекат „Лептирићи“ – Пригревица, менторке: Лидија Човић и Милана Тадић
2. место: Објекат „Бубамара“ – Апатин, менторке: Дијана Милићевић и Јасмина Бојковић
3. место: Објекат „Бубамара“ – Апатин, менторке: Смиља Мирић и Драгана Бранков
Захвалнице за учешће остварили су:
– Објекат „Медењаци“ – Купусина, менторке: Рита Живу, Илона Јанович и Диана Селар
– Објекат „Љубичица“ – Сонта, менторке: Татјана Џелетовић Владисављевић
– Објекат „Љубичица“ – Сонта, менторке: Тања Бачић и Јелена Стојановић
– Објекат „Весељко“ – Апатин, менторке: Татјана Дражић
– Објекат „Весељко“ – Апатин, менторке: Вања Вујновић
– Објекат „Звездице“ – Апатин, менторке: Олгица Медић и Даница Ћопић
У категорији других разреда:
1. место: Милица Буквић – менторка: Гордана Радаковић
1. место: Хелена Сабо – менторка: Гордана Радаковић
1. место: Николија Крњаић – менторка: Мирјана Мрђеновић-Грња
1. место: Емилија Мандић – менторка: Мирјана Мрђеновић-Грња
У категорији трећих разреда:
1. место: Лена Дакић – менторка: Верица Дворнић
Захвалницу за учешће остварила је Теодора Овука, а менторка јој је била Биљана Мађаревић.
У категорији четвртих разреда:
2. место: Михајло Сикимић – менторка: Бојана Беслаћ
2. место: Леа Кокаи – менторка: Љиљана Стојшић
Ученици који се школују по Иоп-2 програму:
1. место: Вања Тривановић (ВИ разред)– менторка: Верица Дворнић
1. место: Никола Димић (ИИИ разред)– менторка: Верица Дворнић
Сва прва места остварила су пласман на Републичко такмичење, које ће бити одржано 25. маја у Алексинцу.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs
Претрага
Close this search box.