Председница општине Оџаци Исидора Ђаковић одржала је пријем грађана у сали Општинског већа, заједно са заменицом председнице Миланом Личином.
Током пријема, грађани су имали прилику да у непосредном разговору изнесу своје предлоге, питања и проблеме са којима се сусрећу, док су представнице локалне самоуправе саслушале њихове сугестије са циљем проналажења адекватних решења у сарадњи са надлежним службама.
Како је истакнуто, овакви сусрети представљају важан вид комуникације између локалне самоуправе и грађана, омогућавајући да се потребе становништва сагледају из прве руке и ефикасније решавају.



