Турнир у пикаду 22. фебруара

Турнир у пикаду 22. фебруара

Љубитељи пикада у Сомбору имаће прилику да крајем фебруара присуствују почетку нове такмичарске сезоне у оквиру државног првенства. У „Oldbrick-u“ биће организован „Elbraco open“ Турнир у пикаду, који ће окупити играче из различитих крајева.
Такмичење је заказано за недељу, 22. фебруар, а почетак је планиран у 12 часова. Учесници се могу пријавити непосредно пре старта Турнира, најкасније до 11.30 часова. Мечеви ће се играти на четири пикадо табле, док је котизација по играчу 1.200 динара.
За најуспешније такмичаре обезбеђен је наградни фонд који се формира од укупне котизације. Победнику ће припасти половина прикупљеног износа и пехар, другопласирани ће освојити 20 одсто и медаљу, док треће место доноси 10 одсто фонда и медаљу.
Покровитељ турнира је компанија „Elbraco Tehnoland“, а сви заинтересовани могу добити додатне информације и извршити пријаву позивом на број телефона 065/240-92-51 (Игор).

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs