Због предстојећих васкршњих празника, такмичење у оквиру Лиге фудбалских ветерана „Анте Бачић“ прилагођено је распореду, па су сусрети 14. рунде одиграни дан раније.
Најубедљивију победу остварила је екипа „Тврђаве“ која је била доминантна против „Текстилца“, док је ефикасан меч виђен и у Кули, где је „БСК“ однео бодове. Минималне, али важне тријумфе забележили су „Раднички“ и „Борац“, док је „Омладинац“ убедљиво славио на гостовању код „ОФК Оџаци“.
После одиграних утакмица, на челу табеле налази се „Раднички“ са 32 бода. У стопу га прате „Омладинац“, „Полет“ и „Задругар“ са по 28 бодова, док остатак табеле чине „Борац“, „БСК“, „Кула“, „Текстилац“, „Тврђава“ и „ОФК Оџаци“.
Такмичење се наставља у петак, 17. априла, када су на програму нови дуели 15. кола. Све утакмице почеће у термину од 17 часова.




