Вучић: Експо 2027 значи будућност, ушли смо у фазу најбржег развоја Србије у историји

Вучић: Експо 2027 значи будућност, ушли смо у фазу најбржег развоја Србије у историји

Александар Вучић изјавио је да Експо 2027 представља историју и значи будућност за нашу децу и истакао да смо ушли у фазу најбржег развоја Србије у њеној историји.

„За нас је Експо и Чачак-Краљево и Кузмин-Сремска Рача и Сомбор-Кикинда и све у Београду што радимо и градимо, и отварање болнице у Прокупљу и многе друге ствари. Ушли смо у ту фазу најбржег развоја Србије у њеној историји. Верујем да ћемо то издржати, а да нам јавни дуг неће ићи преко 45 одсто, што значи да ћемо бити увек ниско задужена земља, и да нећемо остављати било какве проблеме будућим генерацијама. Много сам срећан јер ово представља историју и значи будућност за нашу децу и за оне који долазе“, рекао је Вучић обиласка градилишта Експа.

Нагласио је да још много труда и рада треба да се уложи у изградњу Експа и додао да је свестан да ће бити још много проблема када је реч о реализацији пројеката.

„Све можемо да завршимо огромним напорима и уједињени као људи, као народ и да испунимо невероватно високе циљеве. И поносан сам и на овај национални павиљон, на то што изгледа потпуно другачије, што ће да буде круна Експа“, рекао је Вучић.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs