„Жак“ без бодова у Кули

Sport vizual

Фудбалери „Црвенке“ прекинули су серију од седам пораза победом над екипом „Липара“. Црвенчани су питање победника решили већ у првих четврт часа. Мрежу гостију из Липара начео је искусни центарфор Давид Кнежевић већ у 11. минуту, да би четири минута касније Јован Суботић дуплирао вођство домаћина. Коначан резултат утакмице (3:0) средином другог полувремена поставио је најбољи стрелац екипе из „Црвенке“, Миленко Бабић. Идентичним резултатом, јесењи првак из Парага је славио на гостовању у Челареву. Сомборац, Срђан Вуковић, био је двоструки стрелац у победи свог тима.
Екипа „БСК“ изгубила је у Бачкој Паланци. Гости су до 81. минута сусрета имали активан резултат. Ипак, Лучар је у том моменту затресао мрежу Лагунџина. Стрелац утешног гола за Брестовчане био је Милан Радаковић у 56. минуту меча.
„Жак“ је гостовао у Кули, где је поражен од истоимене екипе са 3:1. Стрелац за госте био је Никола Макар у петом минуту наставка меча. Домаћин је повео у 35. минуту поготком Марковића. Макар је изједначио, да би Фуртула, а потом и Јанко Кулић донели екипи са „Гедера“ победу за бег са зачеља. Тренутно имају 19 бодова, а испод њих су четири екипе са по бодом мање.
„Црно – бели“ наредног викенда дочекују састав „Крила Крајине“.
Водећи „Кулпин“ прегрмео је гостовање у Младенову и тако задржао лидерску позицију.