Рвачки клуб „Соко“ објавио је на свом ФБ налогу извештај са „Фргиног“ Меморијала. Како се наводи, млади „Соколи“ имали су још један запажен наступ. Такмичари млађег сомборског Рвачког клуба освојили су осам медаља на овогодишњем турниру. Златне медаље у својим тежинским категоријама освојили су Никола Дивјак, Лука Зелић и Давид Будимчевић, степеницу ниже на постољу били су Николај Лалић и Раде Шумоња, док су до бронзаног одличја стигли Вук Поповић, Младен Опсеница и Урош Грба.
Најновије
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција




