Окружно такмичење у гимнастици 8. фебруара

Gimnastika

У четвртак, 8. фебруара, у Соколском дому, одржаће се Окружно школско такмичење у гимнастици. Почетак такмичења заказан је за 9 часова и 30 минута, а пријава и провера документације екипа је до 9 часова.
Списак ученика мора бити на Званичном обрасцу са свим траженим подацима, потписан и оверен печатом школе од стране руководећег професора, директора школе. Лекарски преглед је обавезан, не старији од 6 месеци и важи на било ком оригиналном документу.
Такмичење ће се одржати и за основне и за средње школе, а организатор је Спортски савез Града Сомбора уз подршку локалне самоуправе.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs