Фудбалери „Слоге“ вратили су се са гостовања из Дивоша са једним бодом, али жалом што нису успели да остваре више. Ово је уједно био и њихов први бод на српсколигашким теренима ове сезоне. На претходна два су поражени у Елемиру и Кикинди. Чонопљанци су добро отворили меч и већ у 15. минуту су повели поготком Алексе Матића. Само пар минута касније из игре је искључен домаћи штопер Божа Јевић. Иако са играчем мање, Дивошани су изједначили у 39. минуту евроголом Владимира Илића. Испоставило се и да је био коначан резултат меча. Гости су у наставку меча били бољи ривал на терену, имали су неколико прилика, али су мреже остале нетакнуте.
Након пет одиграних мечева „Слога“ се налази на 12. позицији са исто толико бодова.
У наредном колу угостиће другопласирани тим лиге Слободу из Доњег Товарника која је за викенд савладала зрењанински Раднички.
Најновије
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција




