У Малој галерији Културног центра „Лаза Костић“ у Сомбору, свечано је отворена изложба „Приче“. Испред Града Сомбора, отварању изложбе присуствовали су заменик градоначелника, Милан Стакић и чланица Градског већа за област културе и образовања, Јасмина Илић. Ауторка изложбе је уметница Сања Медић, ликовни педагог у ОШ „Иво Лола Рибар“ у Сомбору. Више пута је излагала самостално и групно, а учесник је многих ликовних колонија у земљи и иностранству.
Изложба „Приче“ представља ауторкин потпис од двадесетак дела различитог формата технике акрил – уље. Без обзира на то да ли је реч о духовној или световној тематици, свако дело повезује заједнички мотив, а то је девојка са црвеном косом, која се провлачи као симбол или носилац емоције кроз читаву поставку.
Поставка изложбе трајаће до 8. августа.
Најновије
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција
- 24.06.2026
- Редакција












