(ФОТО) Ратковић на Збору Крајишника у Ковилову

Kovilovo

Заједно са сарадницима, градоначелник Града Сомбора, Антонио Ратковић, посетио је Ковилово, где је одржан Збор Крајишника. Ратковић је том приликом обишао штандове УГ „Рубац“ Кљајићево и КУД „Вук Караџић“ из Чонопље.
У Ковилову су боравили и председник Владе Републике Србије, Милош Вучевић, министри у Влади, те председница покрајинске Владе, Маја Гојковић са сарадницима.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs