„Јединство Лемеш“ нови члан МФЛ Сомбор-1. разред

„Јединство Лемеш“ нови члан МФЛ Сомбор-1. разред

ФК „Јединство Лемеш“ из Светозар Милетића наредне сезоне такмичиће се у Међуопштинској фудбалској лиги Сомбор – 1. разред, након што је успешно прошло поступак попуне упражњеног места у овом рангу такмичења.

Јуче је истекао рок за подношење понуда по Јавном позиву Градског фудбалског савеза Сомбор за попуну лиге, а према сазнањима, једину понуду доставио је клуб из Светозар Милетића. „Јединство Лемеш“ понудило је 50.000 динара за место у вишем рангу.

Из Градског фудбалског савеза Сомбор наводе да клуб има рок од пет дана да уплати понуђени износ на рачун Савеза, чиме ће поступак бити и званично окончан.

Након попуне, Међуопштинска фудбалска лига Сомбор – 1. разред у сезони 2026/2027 бројаће 14 клубова. Највише представника имаће подручје Сомбора са шест екипа, следе Оџаци са пет, Кула са два, док ће Апатин имати једног представника.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs