У Спортском центру „Борик“, одржан је 20. по реду Међународни карате турнир „Бања Лука Опен 2024“. Учешће на такмичењу узело је више од 900 такмичара из земље домаћина, Србије, Црне Горе, Северне Македоније, Аустрије, Хрватске и Словеније.
Наиме, Карате клуб „Душан Станичков“ из Сомбора такође је узео учешће, а клуб је представљао пионир, Милан Радмиловић Мићко, који је у категорији 11+ освојио прво место.
Међународни карате турнир одржан је у организацији Карате клуба „Синђелић“.
Милан Радмиловић први на „Бања Лука Опен 2024“
- Извор: 025.rs, Foto: KK "Dušan Staničkov" Sombor
- Датум: 14.04.2024

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Тагови:
Најновије
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција
- 22.06.2026
- Редакција



