Милан Радмиловић први на „Бања Лука Опен 2024“

Banja Luka

У Спортском центру „Борик“, одржан је 20. по реду Међународни карате турнир „Бања Лука Опен 2024“. Учешће на такмичењу узело је више од 900 такмичара из земље домаћина, Србије, Црне Горе, Северне Македоније, Аустрије, Хрватске и Словеније.
Наиме, Карате клуб „Душан Станичков“ из Сомбора такође је узео учешће, а клуб је представљао пионир, Милан Радмиловић Мићко, који је у категорији 11+ освојио прво место.
Међународни карате турнир одржан је у организацији Карате клуба „Синђелић“.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs