Услед преоптерећења постројења за производњу и прераду воде у Оџацима, у недељу увече дошло је до хаварије на црпној станици број 2 која вуче воду из фабрике воде према насељу и потрошачима. Брзом реакцијом водоинсталатера и електроничара у веома кратком року отклоњен је квар и успостављено редовно водоснабдевање.
Овом приликом, запослене су обишли председница општине Оџаци, Исидора Ђаковић, директор ЈКП „Услуга“ Милорад Станишић и шеф Сектора водовода и канализације, Дарко Дукић.
„Узрок хаварије на постројењу јесте енормна потрошња која је у једном тренутку прелазила 46 литара у секунди. Због тога апелујемо на све потрошаче да штеде воду и да воду из водовода не користе не наменски за заливање башти, дворишта, прање аутомобила, прање тротоара, како би у периоду великих врућина и повећане потрошње имали довољно воде“, навели су на сајту ЈКП „Услуга“.
Оџаци: Брзом реакцијом успостављено редовно водоснабдевање
- Извор: JKP "Usluga" Odžaci/ Foto: Freepik
- Датум: 07.07.2025

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Тагови:
Најновије
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција
- 26.06.2026
- Редакција



