Прикупљена 31 јединица крви, петоро грађана први пут донирало крв

Прикупљена 31 јединица крви, петоро грађана први пут донирало крв

У организацији Црвеног крста Апатин и Завода за трансфузију крви Војводине данас је у просторијама Народне библиотеке „Миодраг Борисављевић“ одржана нова акција добровољног давања крви.

Акцији су приступила 32 грађанина, а након обављеног лекарског прегледа крв је успешно дала 31 особа. Међу добровољним даваоцима било је пет жена, док је петоро учесника први пут донирало крв.

Организатори су изразили захвалност свим учесницима који су својим хуманим гестом дали допринос обезбеђивању драгоцених залиха крви за потребе здравственог система.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs