За седам дана 23 особе задржане на територији ПУ Сомбор

Сомборска полиција ухватила возача под дејством амфетамина и са пакетом дроге

У току претходне недеље, на подручју Полицијске управе у Сомбору, евидентирано је 13 саобраћајних незгода у којима је једна особа погинула, две су задобиле тешке, а три особе лаке телесне повреде. Због вожње под дејством психоактивних супстанци задржана су три, због насилничке вожње пет, а због вожње под дејством алкохола 15 возача.
На територији Града Сомбора евидентирано је шест саобраћајних незгода у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде. Због вожње под дејством алкохола задржана су четири возача и по два због вожње под дејством психоактивних супстанци и због насилничке вожње.
На подручју општине Апатин нису евидентиране саобраћајне незгоде. Због вожње под дејством алкохола задржана су два возача и по један због вожње под дејством психоактивних супстанци и због насилничке вожње.
На подручју општине Оџаци евидентирана је једна саобраћајна незгода у којој је једна особа задобила тешке телесне повреде. Због вожње под дејством алкохола задржана су три, а због насилничке вожње један возач.
На подручју општине Кула евидентирано је шест саобраћајних незгода у којима је једна особа погинула и једна задобила тешке телесне повреде. Због вожње под дејством алкохола задржано је шест, а због насилничке вожње један возач.
Написано је 85 захтева за покретање прекршајног поступка и издато је 627 прекршајних налога.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs