До понедељка затворен саобраћај на обилазници у Сомбору

Од данас у раним јутарњим часовима на снази је потпуна обустава саобраћаја на делу државног пута ИБ реда број 15 у Сомбору, због радова на рехабилитацији коловоза.

Затворена је деоница између раскрснице Р1 (Стапарски пут – Обилазница ЈУГ) и раскрснице Р2 (Обилазница ЈУГ – Индустријски пут), у дужини од око 1,1 километар. Обустава ће трајати до понедељка, 20. априла, до 5 часова ујутру.

Током извођења радова, саобраћај је у потпуности преусмерен на локалну мрежу улица, и то правцем Стапарски пут – Јосифа Панчића – Филипа Кљајића, уз постављену привремену саобраћајну сигнализацију.

Возачима се саветује опрез у вожњи, поштовање сигнализације, као и да користе алтернативне правце како би избегли гужве и застоје.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Тагови:

Најновије

error: Sadržaj je zaštićen. Copyright @ 025info.rs